Často kladené otázky


1Storno podmínky?

Pokud se nebudete moci kurzu zúčasnit, máte několik možností:

Dejte nám vědět více než 3 dny předem a částka bude vrácena v plné výši. Lze se také přihlásit (přesunout) na jiný termín, pokud bude volno.

Pokud nám dáte vědět později, lze vrátit polovinu částky ceny kurzu.

Pokud termín zruší sám pořadatel, máte právo na navrácení celé částky či přehlášení na jiný termín. Částka bude vrácena do 14 dní na účet, ze kterého byla zaplacena. Při vratce částky na zahraniční účet jdou poplatky s tím spojené směrem k účastníkovi.

2Co je v ceně kurzu?

U kurzu včelaření dostanete zdarma “skriptum” o několika stranách, které vás bude provázet výkladem a názornou ukázkou. Vždy je součástí káva a čaj. Dále k dispozici veškeré zázemí. Kurz Stavby ze dřeva je provázen různými nákresy staveb. Opět je součástí káva a čaj. Dále k dispozici veškeré zázemí.

3Co když nebude kurz naplněn?

Dopředu vám bude vše sděleno na e-mail či telefonní kontakt. Lektor dále vypíše nový termín, na který se budete moci přehlásit. Případně můžete požádat o navrácení peněz.

4Kontakt na lektora?

Kontakt vám bude zaslán s veškerými podrobnými informacemi včas před zahájením kurzu. Budete mít k dispozici mobilní telefonní číslo a e-mail.