Základy stavby ze dřeva

Základy stavby ze dřeva


Kurzy trvají od cca 10 do 17 hodin.

Tento kurz je určen každému, kdo se chce naučit stavět ze dřeva. Že byste to nezvládli? Ale kdeže! Je to mnohem jednodušší, než si myslíte.

Naučím vás, jak si postavit chatu, dřevník nebo třeba i dům. Jde o názorný kurz, provedu vás hotovou stavbou chaty, ukážeme si vše, co jsem ke stavbě potřeboval a naučím vás základní postupy, pravidla i tipy a triky.

Všechno začalo asi před pěti roky, kdy jsem si při studiích v Kanadě přivydělával na stavbách dřevěných domů. Fascinovala mne jednoduchost a rychlost realizace takové stavby. Za týden byla hotová hrubá stavba domu… za měsíc investor bydlel. To je stavba systémem „two by four“, kdy se přímo na místě stavby vytváří dřevěná konstrukce ze standardizovaných trámků.

Když jsem se po mém návratu do ČR dozvěděl, že se naše stará rodinná chata rozpadá, bylo mi jasné, jak ji "opravit". Na původním místě jsem vybudoval chatu novou a využil jsem všechny mé dosavadní znalosti a zkušenosti. Povedlo se a chata stojí a plní svoji funkci. Pak následovaly další projekty, studium zahraničních materiálů a norem a také zoufání, proč v Česku nestavíme také levně a efektivně?

Proto jsem se rozhodl, že vás naučím, jak si vše postavit sám a za zlomek ceny, kterou by vám nabídly firmy. Některé stavby jsou navíc tak jednoduché, že je zvládne realizovat člověk zcela sám. Je vcelku jedno, jestli si chcete postavit kůlničku na dříví, chatu nebo přemýšlíte o rodinném domě. Kurz je připraven pro každého, kdo chce stavě rychle, levně a efektivně.

Cena kurzu: 1 089 Kč
900 Kč + 189 Kč (DPH)


Please leave this field empty.

Reference

Markéta Jaroňová


Kurz probíhá v duchu, který slibuje jeho lektor: na konci kurzu se může do stavění pustit opravdu každý.

Martin Čejka


Kurz obsahoval vše to, co bylo popsáno v nabídce tohoto kurzu.