Základy včelaření pro každého

Základy včelaření pro každého


Kurzy trvají od cca 10 do 17 hodin.

Včelaření je aktivita, kterou může dělat každý. Vůbec nic těžkého na tom není. Včely se totiž chovají náramně logicky a jsou to hrozně milá stvoření. V rámci mého kurzu vám ukážu, že se jich nemusíte bát.

Co si na kurzu ukážeme?

  • Naučíme se společně, jak si pořídit první úl, co všechno ke včelaření budete potřebovat, kde to koupit a co vás to bude stát.
  • Ukážu vám, jak na včelky sahat, jak se o ně starat a dalších mnoho užitečných věcí.
  • Nerad něco jen vykládám v monologu, proto můžete očekávat kurz plný povídání, vašich otázek i odpovědí.
  • Mým cílem je vás pro věc nadchnout a věřte, že budete odcházet motivovaní.

Kde bude kurz probíhat a co si vzít s sebou?

Celý kurz bude trvat asi 6 hodin, z čehož první část bude probíhat u mě doma, další část potom venku v terénu, kde mám úly. Z toho důvodu je potřeba, abyste měli s sebou světlé oblečení (ideálně v bílé barvě), které na sebe venku oblečete. Vemte si věci do terénu, budeme se pohybovat v sadu, kde může být trošku bláto/bahno.

Pokud máte, vemte si s sebou i včelařské náčiní.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro úplné začátečníky. Pokročilí jsou taktéž vítáni, ale musí počítat s tím, že začátek bude pro neznalé tématu.

Mrkněte na moje videa:
Youtube

Cena kurzu: 1 089 Kč
900 Kč + 189 Kč (DPH)


Please leave this field empty.

Reference


Martin Holý


Kurz pro mne poučný, poutavý. Dost jsem si z něho odnesl.

Olga Ptáková


I přesto, že jsem měla o včeličkách jakési vědomosti, kurz byl pro mne přínosný, protože pan Závodný probíral téma „Včelaření pro každého“ včetně praktické ukázky systematicky a srozumitelně. Obsah kurzu se dotýkal všech potřebných stránek péče, práce a povinností kolem včel.Děkuji a doporučuji všem.

Tomáš Bradáč


Kurz mohu doporučit jak lidem, kteří chtějí začít včelařit tak jako já, tak i těm, kteří zvažují včelařit trochu jinak. Honza nikomu nic nevnucuje, neříká o své metodě včelaření, že je to ta správná a proto si každý může najít tu svou. Měli jsme pohodovou skupinu a tak i to přispělo k dobré atmosféře. Ještě jednou Honzovi děkuji.

Zbyněk Jaroň


Naprosto bezvadný kurz, škoda, že trval jenom sedm hodin. Takové kvanta informací, které jsem tam pobral, mi vyrazilo dech. Honza mě držel v parádním tempu, kdy každá nová informace, kterou jsem neznal mě šokovala. Kolektiv byl super. Krásné prostředí v přírodě v chatce. Člověk si více připadal na dovolené. Celý kurz byl velice motivační a rozdhodně doporučuji všem, ať už plánují včelařit nebo jenom si poslechnout názor a současný pohled skvělého včelaře. Hodnotím 12/10

Vlastimil Švejda


Jako hlavní klad považuji, že je kurz v malém počtu lidí a vzniká tak v podstatě jakoby rodinná atmosféra. Studenti se nebojí zeptat, vše probíhá v klidu a pohodě příjemného prostředí.

Michal Svec


Skvělý a zábavný kurz, kde jsem se dozvěděl spoustu nových věcí a ujasnil si, co jsem potřeboval. Jsem rád, že jsem se přihlásil a rozhodně bych kurz doporučil všem.

Lenka


Jsem ráda, že jsem měla možnost být právě na tomto kurzu a učit se od někoho, kdo má včely rád. Na lektorovi oceňuji rozsah znalostí, nadšení pro téma, pohled na věc z různých úhlů a můj pocit, že mohu položit jakoukoli i úplně blbou otázku. Na kurzu jsem ocenila malý kolektiv a příjemné osazenstvo. Zlepšení...? napuštěné koupaliště před cestou domů :)

Katka


Z kurzu jsem velmi nadšená. Plno informací, které můžete rychle a jednoduše praktikovat a pro začátečníky perfektní motivace. Moc děkuji za skvělou atmosféru a krásně strávený den.

Karel


Kurz naprosto splnil, či spíše předčil má očekávání. Honza je super člověk a díky tomu se celý kurz nesl ve velmi příjemné atmosféře. Osobně jsem našel odpovědi na všechny mé otázky. Věřím, že kurz může hodně napomoci jak zájemcům o včelaření tak také začátečníkům v tomto oboru. Rozhodně se budu chtít přihlásit do pokračujícího kurzu. Děkuji Honzovi za jeho ochotu pro lidi pořádat takovéto workshopy.

Pavel


S obsahem kurzu i se způsobem vedení jsem byl spokojen, myslím, že jsem získal základní informace k tomu, abych se mohl odvážit začít se včelařením. Děkuji